Piłka NożnaTransfery

Kuźma pojedzie na testy do drużyny lidera II ligi

Jan Kuźma nie znalazł się w kadrze ełkaesiakow na obóz w Side. Jak się okazuje pomocnik może niebawem trafić do nowego klubu. 

Młodzieżowiec ŁKS-u ma pojawić się na testach w Kotwicy Kołobrzeg. Lider II ligi jutro gra sparing z rezerwami Pogoni Szczecin i pomocnik ma w nim zagrać. O testach Kuźmy poinformował na Twitterze, Norbert Skórzewski. 

Kotwica Kołobrzeg wylatuje 1 lutego na obóz do Turcji i jeśli Kuźma pokaże się z dobrej strony to być może znajdzie się w samolocie do Belek. Prawdopodobnie w grę wchodzi  wypożyczenie na rundę wiosenną. 

Kilka tygodni temu na testach w Kołobrzegu był Piotr Gryszkiewicz, ale ostatecznie nie podpisał kontraktu. 

Jan Kuźma rozegrał w tym sezonie 9 spotkań w Fortuna 1. Lidze. Dołożył też pięć występów i dwa gole w trzecioligowych rezerwach. 

Kotwica jest głównym faworytem do awansu do I ligi. Jest liderem tabeli i zimą dokonała –  na papierze – bardzo dobrych ruchów transferowych. Do klubu z Kołobrzegu trafili już m.in. Adam Frączczak i Łukasz Sierpina z Korony Kielce. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119