Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Karol Arys arbitrem meczu z Górnikiem Łęczna

Już w poniedziałek piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają z Górnikiem Łęczna. Arbitrem tego meczu będzie Karol Arys – początkujący na tym szczeblu sędzia, który nigdy wcześniej nie prowadził meczu „Rycerzy Wiosny”

Asystentami sędziego głównego będą w poniedziałek Marcin Janawa oraz Maciej Kosarzecki, a arbitrem technicznym Piotr Idzik. Głównym sędzią VAR będzie Damian Kos, natomiast jego asystentem Bartosz Heinig.

Sędzia Arys powoli pnie się w drabince PZPN i dopiero w tym sezonie rozpoczął stałą pracę w Fortuna 1 Lidze. Nigdy wcześniej nie miał okazji prowadzić spotkania z udziałem Łódzkiego Klubu Sportowego, ale kilkukrotnie, m.in. w ekstraklasie, uczestniczył w meczach „Rycerzy Wiosny” jako sędzia asystent.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119