Piłka NożnaRezerwy

Tymoteusz Ochocki z pierwszym profesjonalnym kontraktem!

Młody golkiper, występujący aktualnie w drużynie ŁKS III, podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym. Mowa o Tymoteuszu Ochockim, 17-latku, który od 4 lat broni biało-czerwono-białych barw.

Za lkslodz.pl:

Tymoteusz Ochocki pojawił się w Akademii ŁKS latem 2019 roku (wcześniej występował w Mazovii Rawa Mazowiecka). Od tego czasu reprezentował barwy naszego klubu, strzegąc bramki drużyn młodzieżowych. Z zeszłym sezonie zagrał w Centralnej Lidze Juniorów, w 1. Lidze Wojewódzkiej A1 oraz w klasie okręgowej. W bieżącym 17-letni golkiper znalazł się w kadrze czwartoligowego ŁKS III Łódź.

ŁKS podpisał z Tymoteuszem Ochockim profesjonalny kontrakt. Umowa obowiązuje przez rok.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119