Sytuacja kadrowa przed meczem ze Skrą: „Rico” wraca w poniedziałek, Dominguez może wrócić szybciej

Sytuacja zdrowotna u progu nowego sezonu nie jest najlepsza w obozie Łódzkiego Klubu Sportowego. W najbliższych tygodniach do gry mają jednak wracać kolejni kontuzjowani zawodnicy.

Dominguez może wrócić szybciej

Na przedmeczowej konferencji prasowej trener Vicuña zdradził, że Antonio Dominguez może pauzować nie trzy, a dwa tygodnie. Wszystko jednak zależeć będzie od samopoczucia Hiszpana w następnym tygodniu.

– Z Antonio zobaczymy czy będą dwa czy trzy tygodnie. Zobaczymy jak będzie trenował i jak będzie czuł się w następnym tygodniu.

Ricardinho wraca w poniedziałek

W tym samym tygodniu do zajęć z drużyną wróci Ricardinho. Brazylijczyk nabawił się kontuzji w sparingu z Koroną Kielce i wciąż dochodzi do siebie. Zdaniem hiszpańskiego szkoleniowca „Rico” powinien być gotowy na mecz 4. kolejki z GKS-em Jastrzębie.

– Z Ricardinho jest coraz lepiej. Najprawdopodobniej już w poniedziałek zacznie treningi z drużyną. Już trenuje na boisku, ale na razie indywidualnie.

Miesiąc czekania na Corrala

Coraz bliżej powrotu na boisko jest również Samu Corral. Hiszpan za około miesiąc powinien wrócić do zajęć z drużyną na pełnym obciążeniu.

– Samu Corral też trenuje indywidualnie. Samu potrzebuje też więcej czasu. Nie wiemy kiedy dokładnie wróci, ale najprawdopodobniej za miesiąc już będzie trenował normalnie z drużyną.