Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Sytuacja kadrowa przed meczem ze Skrą: „Rico” wraca w poniedziałek, Dominguez może wrócić szybciej

Sytuacja zdrowotna u progu nowego sezonu nie jest najlepsza w obozie Łódzkiego Klubu Sportowego. W najbliższych tygodniach do gry mają jednak wracać kolejni kontuzjowani zawodnicy.

Dominguez może wrócić szybciej

Na przedmeczowej konferencji prasowej trener Vicuña zdradził, że Antonio Dominguez może pauzować nie trzy, a dwa tygodnie. Wszystko jednak zależeć będzie od samopoczucia Hiszpana w następnym tygodniu.

– Z Antonio zobaczymy czy będą dwa czy trzy tygodnie. Zobaczymy jak będzie trenował i jak będzie czuł się w następnym tygodniu.

Ricardinho wraca w poniedziałek

W tym samym tygodniu do zajęć z drużyną wróci Ricardinho. Brazylijczyk nabawił się kontuzji w sparingu z Koroną Kielce i wciąż dochodzi do siebie. Zdaniem hiszpańskiego szkoleniowca „Rico” powinien być gotowy na mecz 4. kolejki z GKS-em Jastrzębie.

– Z Ricardinho jest coraz lepiej. Najprawdopodobniej już w poniedziałek zacznie treningi z drużyną. Już trenuje na boisku, ale na razie indywidualnie.

Miesiąc czekania na Corrala

Coraz bliżej powrotu na boisko jest również Samu Corral. Hiszpan za około miesiąc powinien wrócić do zajęć z drużyną na pełnym obciążeniu.

– Samu Corral też trenuje indywidualnie. Samu potrzebuje też więcej czasu. Nie wiemy kiedy dokładnie wróci, ale najprawdopodobniej za miesiąc już będzie trenował normalnie z drużyną.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119