Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Sytuacja kadrowa przed meczem z Termaliką

W piątkowym spotkaniu z Termalicą trener Marcin Pogorzała prawdopodobnie będzie miał do dyspozycji większość swoich podopiecznych. Część z nich aktualnie trenuje indywidualnie.

W trakcie konferencji prasowej przed meczem z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza trener Marcin Pogorzała został zapytany także o problemy zdrowotne swoich zawodników.

– Tak naprawdę zdecydowana większość zawodników jest do naszej dyspozycji, jest w treningu. Są jednostki, które mają ten trening zindywidualizowany, natomiast nie ma tutaj jakichś problemów z doborem składu, czy z jakimiś naszymi kłopotami zdrowotnymi – poinformował trener 

W meczu z Termaliką nie powinniśmy zatem obawiać się o problemy zdrowotne, trener będzie mieć do wyboru większość swoich piłkarzy. Jak wyjaśnił następnie ostateczna sytuacja kadrowa będzie znana po piątkowych testach:

– Wszyscy zawodnicy są w treningu, niektórzy po prostu w tym treningu bardziej indywidualnym na ten moment i po prostu obserwujemy jaki jest rozwój ich sytuacji i na bazie ostatecznej informacji jaka będzie przed meczem będziemy dobierać skład z gotowych zawodników.

Fot. ŁKS Łódź