Sytuacja kadrowa przed meczem z Miedzią Legnica

W sobotnim starciu z Miedzią Legnica być może zobaczymy na ławce Piotra Janczukowicza, powracającego po kontuzji. Trener Ireneusz Mamrot zdradził również, że jeden z piłkarzy nabawił się urazu i prawdopodobnie nie zagra w najbliższym meczu.

Powrót Piotra Janczukowicza:

Podczas konferencji przedmeczowej trener Ireneusz Mamrot poinformował, że być może w składzie meczowym na spotkanie z Miedzią Legnica zobaczymy Piotra Janczukowicza, który wraca po kontuzji.

– Pod względem zdrowotny wydaje mi się, że kontuzja Piotra Janczukowicza jest wyleczona, ale przepracował z drużyną tylko dwa treningi, więc od strony fizycznej potrzebuje jeszcze trochę czasu i zobaczymy, ale myślę, że na to spotkanie nie będzie jeszcze od początku gotowy. Jeśli nie teraz to na pewno w przyszłym tygodniu wszystko będzie okej – wyjaśnił trener.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Jeden z piłkarzy niedostępny na Miedź

W trakcie konferencji szkoleniowiec Rycerzy Wiosny poinformował również, że w trakcie jednego z ostatnich treningów przed wyjazdem do Legnicy urazu nabawił się jeden z piłkarzy. Opiekun ełkaesiaków nie zdradził jednak personaliów zawodnika.

– Nie mamy ostatnio szczęścia do tych treningów przedmeczowych. Wczoraj jeden z zawodników złapał w wyniku starcia na treningu uraz, nie jest to coś poważnego, ale prawdopodobnie wyeliminuje go to z meczu z Miedzią Legnica – poinformował trener Ireneusz Mamrot.

Fot. główne: Łukasz Żuchowski