Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Sytuacja kadrowa przed meczem z Miedzią Legnica

W sobotnim starciu z Miedzią Legnica być może zobaczymy na ławce Piotra Janczukowicza, powracającego po kontuzji. Trener Ireneusz Mamrot zdradził również, że jeden z piłkarzy nabawił się urazu i prawdopodobnie nie zagra w najbliższym meczu.

Powrót Piotra Janczukowicza:

Podczas konferencji przedmeczowej trener Ireneusz Mamrot poinformował, że być może w składzie meczowym na spotkanie z Miedzią Legnica zobaczymy Piotra Janczukowicza, który wraca po kontuzji.

– Pod względem zdrowotny wydaje mi się, że kontuzja Piotra Janczukowicza jest wyleczona, ale przepracował z drużyną tylko dwa treningi, więc od strony fizycznej potrzebuje jeszcze trochę czasu i zobaczymy, ale myślę, że na to spotkanie nie będzie jeszcze od początku gotowy. Jeśli nie teraz to na pewno w przyszłym tygodniu wszystko będzie okej – wyjaśnił trener.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Jeden z piłkarzy niedostępny na Miedź

W trakcie konferencji szkoleniowiec Rycerzy Wiosny poinformował również, że w trakcie jednego z ostatnich treningów przed wyjazdem do Legnicy urazu nabawił się jeden z piłkarzy. Opiekun ełkaesiaków nie zdradził jednak personaliów zawodnika.

– Nie mamy ostatnio szczęścia do tych treningów przedmeczowych. Wczoraj jeden z zawodników złapał w wyniku starcia na treningu uraz, nie jest to coś poważnego, ale prawdopodobnie wyeliminuje go to z meczu z Miedzią Legnica – poinformował trener Ireneusz Mamrot.

Fot. główne: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119