Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Kontuzja Nacho Monsalve. Zdąży wrócić na mecz z Ruchem?

W dzisiejszym spotkaniu ze Stalą Rzeszów na boisku zabrakło Nacho Monsalve. Trener wyjaśnił powód absencji podstawowego stopera ŁKS-u. 

Wychowanek Atletico Madryt ma problemy z kolanem i nie wiadomo kiedy będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Być może zagra już w najbliższym spotkaniu z Ruchem Chorzów. W starciu ze Stalą Rzeszów zastąpił go kapitan, Maciej Dąbrowski.

Szczerze mówiąc to nie wiemy jak poważny to uraz. Mamy nadzieję, że do meczu z Ruchem będzie gotowy. Jutro trenujemy, we wtorek mamy dzień wolny. Od środy zaczynamy przygotowania do meczu z Ruchem i wtedy będziemy mądrzejsi. Pierwsze objawy urazu miał po meczu z Chrobrym Głogów, później zagrał cały mecz z Puszczą i tak naprawdę dopiero kolejnego dnia gdy spotkaliśmy się na treningu, okazało się że miał problem z kolanem. Nie było sensu ryzykować i na siłę próbować go postawić na nogi, bo to uraz, który potrzebuje trochę czasu żeby wrócić do treningów – wyjaśnił Kazimierz Moskal.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119