Drugi etap maratonu. Rezerwy zagrają z KS Kutno!

Po sobotnim spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki piłkarze rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego mieli zaledwie dwa dni odpoczynku. Już dziś beniaminek III Ligi zmierzy się z KS Kutno.

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęły w sobotę istny maraton trzecioligowego grania. Po spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki (1:1), we wtorek ełkaesiacy zagrają z KS Kutno (mecz przesunięty z środy ze względu na spotkanie pierwszej drużyny), a tydzień zamkną sobotnim meczem z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Dwie dotąd rozegrane kolejki III Ligi dla piłkarzy rezerw były dość optymistyczne. Szalony, ale wygrany, mecz na inaugurację sezonu z Ursusem Warszawa i remis osiągnięty na trudnym terenie w Aleksandrowie Łódzkim złożyły się na 4 „oczka”.

We wtorek pojawi się szansa na poprawienie bilansu, jednak o to nie będzie łatwo. Do ośrodka Akademii ŁKS przyjedzie bowiem KS Kutno – aktualnie dziewiąty zespół ligi z jedną porażką i jednym zwycięstwem.

Początek meczu 3. kolejki III Ligi zaplanowano na godzinę 18:00. Spotkanie będzie otwarte dla kibiców, jednak przed wejściem obowiązuje zakup biletów w cenie 10 zł (bez podziału na ulgowe i normalne).