Piłka NożnaRezerwy

Drugi etap maratonu. Rezerwy zagrają z KS Kutno!

Po sobotnim spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki piłkarze rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego mieli zaledwie dwa dni odpoczynku. Już dziś beniaminek III Ligi zmierzy się z KS Kutno.

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęły w sobotę istny maraton trzecioligowego grania. Po spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki (1:1), we wtorek ełkaesiacy zagrają z KS Kutno (mecz przesunięty z środy ze względu na spotkanie pierwszej drużyny), a tydzień zamkną sobotnim meczem z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Dwie dotąd rozegrane kolejki III Ligi dla piłkarzy rezerw były dość optymistyczne. Szalony, ale wygrany, mecz na inaugurację sezonu z Ursusem Warszawa i remis osiągnięty na trudnym terenie w Aleksandrowie Łódzkim złożyły się na 4 „oczka”.

We wtorek pojawi się szansa na poprawienie bilansu, jednak o to nie będzie łatwo. Do ośrodka Akademii ŁKS przyjedzie bowiem KS Kutno – aktualnie dziewiąty zespół ligi z jedną porażką i jednym zwycięstwem.

Początek meczu 3. kolejki III Ligi zaplanowano na godzinę 18:00. Spotkanie będzie otwarte dla kibiców, jednak przed wejściem obowiązuje zakup biletów w cenie 10 zł (bez podziału na ulgowe i normalne).


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119