Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Sytuacja kadrowa przed meczem z GKS-em Bełchatów: „Rico” pomoże na boisku?

Sytuacja kadrowa w obozie Łódzkiego Klubu Sportowego po meczu z Sandecją Nowy Sącz zdecydowanie się pogorszyła. Istnieje jednak bardzo duża nadzieja, że już w sobotę do gry wróci Ricardinho.

Sytuacja kadrowa jest coraz trudniejsza

Po kontuzjach Kamila DankowskiegoŁukasza Sekulskiego trener Mamrot na konferencji prasowej przed meczem z GKS-em Bełchatów nie ukrywał, że sytuacja kadrowa zdecydowanie się pogorszyła.

– Nie zmienia się ona za bardzo. Tak jak mówiłem wcześniej – te kontuzje Kamila Dankowskiego, czy w ostatnim meczu Łukasza Sekulskiego, czy Corrala wcześniej, to są kontuzje poważniejsze.

Łukasz Sekulski może wrócić nieco szybciej

Pozytywne wiadomości spływają jednak w sprawie Łukasza Sekulskiego. Wiele wskazuje na to, że napastnik wróci do gry nieco szybciej, niż było to pierwotnie zakładane.

– Aczkolwiek w przypadku Łukasza myślę, że tutaj najszybciej nastąpi jego powrót, bo w odpowiednim zabezpieczeniu, przy zgodzie lekarzy, będzie mógł wrócić wcześniej. Myślę, że już dziś zacznie treningi indywidualne, a od przyszłego tygodnia nieco mocniejsze.

Ricardinho będzie w sobotę gotowy do gry?

Wiele wskazuje na to, że w sobotę w kadrze meczowej znajdzie się Ricardinho. Co prawda Brazylijczyk nie jest jeszcze gotowy na 100%, jednak trener Mamrot wierzy, że będzie mógł z niego skorzystać.

– Pewnie wszystkich interesuje kontuzja Ricardinho. Zaczął indywidualnie trenować. Na tyle to jest istotne, że w tym tygodniu robił to już w ostatnich dwóch dniach mocniej. Wczoraj część treningu miał z drużyną, dzisiaj zaliczy cały, ale na pewno nie jest gotowy na 100%. Ale nie ukrywam, że bierzemy go pod uwagę w kontekście tego meczu i może nam pomoże.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119