Krzysztof Przytuła po raz kolejny na meczu w Bełchatowie. Obserwuje Biela?

Dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego po raz kolejny pojawił się na meczu GKS-u Bełchatów. W niedzielę obserwował z wysokości trybun spotkanie ze Stalą Mielec, które zakończyło się triumfem bełchatowian 2:1. Dwa gole dla Gieksy zdobył Bartosz Biel i to właśnie ten zawodnik mógł zwrócić uwagę Krzysztofa Przytuły. 

Pierwsza wizyta Krzysztofa Przytuły w Bełchatowie w towarzystwie prezesa Tomasza Salskiego miała miejsce w poprzedniej kolejce kiedy to GKS mierzył się z Chojniczanką Chojnice. Wszystko wskazuje na to, że dyrektor ŁKS ma w swoim notesie jednego z piłkarzy „Brunatnych”. Naszym zdaniem jest to będący ostatnio w fantastycznej formie Bartosz Biel.

26-letni Biel jest dobrze znany łódzkiej publiczności. Skrzydłowy to zdeklarowany kibic Łódzkiego Klubu Sportowego i były zawodnik. W sezonie 2012/13 został wypożyczony z SMS-u Łódź do ŁKS i wystąpił w trzech spotkaniach biało-czerwono-białych w I lidze. Po ogłoszeniu przez klub bankructwa opuścił Łódź i ponownie został wypożyczony do Tura Turek.

– Od małego byłem kibicem Górnika Wałbrzych, Górnik trzymał sztamę z ŁKS-em. Wychowany byłem w taki sposób, żeby być lojalnym, potem to się umocniło, gdy grałem w Łodzi i w Bełchatowie. Nie żałuję tego – mówił niedawno w wywiadzie dla portalu Weszło.

Cały wywiad z Bielem do przeczytania TUTAJ.

Bartek w tym sezonie jest wyróżniającym się zawodnikiem pogrążonego w problemach finansowych GKS-u. W 26 spotkaniach strzelił osiem goli i zaliczył dwie asysty. Jego atutami jest szybkość i dynamika. Biel nie boi się wziąć gry na siebie, zawsze gra na 100% i ma bardzo duże doświadczenie na zapleczu Ekstraklasy. W drużynie ŁKS wzmocniłby rywalizację na pozycji skrzydłowego. Umowa zawodnika z GKS Bełchatów wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Biel

Profil zawodnika na portalu Transfermarkt.pl

Profil zawodnika na portalu 90minut.pl