Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Marcel Wszołek zawodnikiem ŁKS!

Sprawdziło się to o czym informowaliśmy kilka dni temu. Łódzki Klub Sportowy dokonał pierwszego letniego transferu. Do klubu z Alei Unii dołączył utalentowany pomocnik z Lechii Gdańsk Marcel Wszołek. 

18-latek związał się z ŁKS-em trzyletnim kontraktem, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku. Wszołek jest środkowym pomocnikiem i ma na swoim koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 15, 16 i 17.

W tym sezonie Marcel został włączony do pierwszej kadry Lechii Gdańsk, ale oficjalnego debiutu się nie doczekał. Występował za to regularnie w rezerwach gdańskiego klubu w IV lidze. W 15 występach strzelił zdobył jedną bramkę.

Urodzony w 2002 roku zawodnik przez kilka najbliższych sezonów będzie mógł występować jako młodzieżowiec w zespole ŁKS.

– Mam nadzieję, że w rozwinę się w Łodzi pod względem piłkarskim i mentalnym. Bardzo chcę grać dla ŁKS-u – powiedział po podpisaniu kontraktu wychowanek Olimpii Grudziądz.

Witamy Marcel w biało-czerwono-białej rodzinie i życzymy sukcesów w Łódzkim Klubie Sportowym!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119