Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Dziedzic o nowym kontrakcie Kowalczyka: „Jesteśmy blisko porozumienia”

Łódzki Klub Sportowy negocjuje z Mateuszem Kowalczykiem, w sprawie nowego kontraktu. Zdaniem dyrektora sportowego Janusza Dziedzica, klub jest bliski porozumienia z otoczeniem zawodnika. 

– Rozmawiamy cały czas i jesteśmy blisko porozumienia. Mateusz też jasno przedstawił swoje stanowisko, jest bardzo zadowolony z gry w ŁKS-ie. Chciałby tutaj kontynuować swój rozwój. Damy radę go utrzymać. To jest rozsądny chłopak, twardo stąpa po ziemi. On zdaje sobie sprawę kto dał mu szansę i pozwolił na te szersze wody wypłynął. Wierzę, że w kolejnych sezonach, Mateusz będzie grał w Łodzi – powiedział Janusz Dziedzic, w programie Cafe Futbol. 

Zdaniem prowadzącego niedzielny program, Przemysława Iwańczyka, „Kowalem” interesuje się Legia Warszawa, Raków Częstochowa i Pogoń Szczecin. Jednak Dziedzic uważa, że klubowi uda się zatrzymać swoją perełkę na Alei Unii. Obecna umowa 19-latka obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119