NewsPiłka NożnaTransfery

Artemijus Tutyškinas zostanie wykupiony! Tomasz Salski potwierdza

Klauzula wykupu zapisana w wypożyczeniu Artemijusa Tutyškinasa z włoskiego Crotone zostanie uruchomiona – zapowiedział większościowy akcjonariusz ŁKS-u, Tomasz Salski. Oznacza to, że litewski obrońca na stałe przeniesie się do Łodzi!

W trakcie jednego z twitterowych pokoi gościem specjalnym był większościowy akcjonariusz Łódzkiego Klubu Sportowego, Tomasz Salski. Przy wielu tematach, jednym z oczywistych były ruchu transferowe klubu przed nowym sezonem PKO BO Ekstraklasy. Sternik „Rycerzy Wiosny” złożył jedną konkretną deklarację.

Salski zdradził, że procedura związana z wykupem Artemijusa Tutyškinasa z włoskiego Crotone została uruchomiona kilka dni temu. Włoski klub miał zostać poinformowany, że ŁKS zamierza skorzystać z klauzuli zawartej w umowie wypożyczenia. Litwin trafi więc do Łodzi na stałe, a co więcej – Tomasz Salski zapowiedział, że stanie się podstawowym zawodnikiem na lewej obronie!