Piłka NożnaRezerwy

Marcin Matysiak po meczu z Omegą Kleszczów

Marcin Matysiak po meczu z Omegą Kleszczów był bardzo zadowolony z postawy swoich piłkarzy. Łodzianie pokonali rywali 4:2 i plasują się na pierwszym miejscu w tabeli łódzkiej IV ligi.

Zwycięstwo na tak trudnym terenie cieszy podwójnie. Dla naszych młodych zawodników to kolejne bardzo cenne doświadczenie, bo tak jak wspomniałem zawodnikom w szatni – w takich meczach trzeba umieć swoje „wycierpieć” i wyjść z potyczki zwycięsko. Ogromne gratulacje dla zawodników oraz sztabu, ale od teraz liczy się tylko następny mecz z Pogonią Zduńska Wola – powiedział po meczu Marcin Matysiak.

Kolejny mecz ełkaesiaków z Pogonią Zduńska Wola odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w ośrodku treningowym na Minerskiej.