Piłka NożnaRezerwy

Marcin Matysiak po meczu z Omegą Kleszczów

Marcin Matysiak po meczu z Omegą Kleszczów był bardzo zadowolony z postawy swoich piłkarzy. Łodzianie pokonali rywali 4:2 i plasują się na pierwszym miejscu w tabeli łódzkiej IV ligi.

Zwycięstwo na tak trudnym terenie cieszy podwójnie. Dla naszych młodych zawodników to kolejne bardzo cenne doświadczenie, bo tak jak wspomniałem zawodnikom w szatni – w takich meczach trzeba umieć swoje „wycierpieć” i wyjść z potyczki zwycięsko. Ogromne gratulacje dla zawodników oraz sztabu, ale od teraz liczy się tylko następny mecz z Pogonią Zduńska Wola – powiedział po meczu Marcin Matysiak.

Kolejny mecz ełkaesiaków z Pogonią Zduńska Wola odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w ośrodku treningowym na Minerskiej.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119