Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Sparing z Polonią Warszawa w poniedziałek

W najbliższy poniedziałek zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają mecz kontrolny z Polonią Warszawa. Pierwotnie to spotkanie miało się odbyć dzień wcześniej. 

Dla ełkaesiaków będzie to ostatni sparing w tym zimowym okresie przygotowawczym. Dotychczas piłkarze Wojciecha Stawowego rozegrali cztery mecze kontrolne – wszystkie na obozie w Turcji. Łodzianie pokonali FK Indjija 1:0, zremisowali 0:0 z FK Oleksandrija oraz przegrali 0:1 z FK Radnicki Nisz i 0:5 z Baltiką Kaliningrad. 

Przeciwko trzecioligowcowi zapewne wystąpią zawodnicy, którzy dostaną mniej minut przeciwko GKS-owi Tychy w najbliższą sobotę lub w ogóle nie pojawią się na murawie. Szansę powinni również dostać wykartkowani – Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Klimczak i Dragoljub Srnić. Być może na kilkanaście minut na murawie zobaczymy też Ricardinho. 

Poniedziałkowy sparing będzie okazją do spotkania z byłymi ełkaesiakami – Rafałem Kujawą oraz Łukaszem Piątkiem, którzy od sezonu 2020/21 bronią barw „Czarnych Koszul”.

Sparing zostanie rozegrany w Łodzi, a dokładna godzina meczu nie jest jeszcze znana.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119