Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie. Wszołek zostaje na dłużej w ŁKS!

Marcel Wszołek nadal będzie reprezentował biało-czerwono-białe barwy. Prawy obrońca podpisał nowy kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku.

21-latek trafił do Łodzi latem 2020 roku z Lechii Gdańsk. Miał być podstawowym młodzieżowcem w drużynie Wojciecha Stawowego, ale niestety kilka tygodni po transferze doznał poważnej kontuzji kolana i stracił cały sezon 2020/21. Do gry wrócił w kolejnych rozgrywkach, gdzie był podporą trzecioligowych rezerw. Zaliczył też dwa występy w pierwszym zespole. W bieżącym sezonie, zagrał w siedmiu meczach Fortuna 1. ligi, oraz w ośmiu w III-ligowych rezerwach.

Łącznie w pierwszej drużynie ŁKS rozegrał 10 meczów, w których zaliczył jedną asystę. Poprzednia umowa zawodnika wygasała 30 czerwca 2023 roku, ale już dziś wiemy, że Marcel zostaje w Łodzi na dwa kolejne sezony. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119