Oficjalnie. Wszołek zostaje na dłużej w ŁKS!

Marcel Wszołek nadal będzie reprezentował biało-czerwono-białe barwy. Prawy obrońca podpisał nowy kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku.

21-latek trafił do Łodzi latem 2020 roku z Lechii Gdańsk. Miał być podstawowym młodzieżowcem w drużynie Wojciecha Stawowego, ale niestety kilka tygodni po transferze doznał poważnej kontuzji kolana i stracił cały sezon 2020/21. Do gry wrócił w kolejnych rozgrywkach, gdzie był podporą trzecioligowych rezerw. Zaliczył też dwa występy w pierwszym zespole. W bieżącym sezonie, zagrał w siedmiu meczach Fortuna 1. ligi, oraz w ośmiu w III-ligowych rezerwach.

Łącznie w pierwszej drużynie ŁKS rozegrał 10 meczów, w których zaliczył jedną asystę. Poprzednia umowa zawodnika wygasała 30 czerwca 2023 roku, ale już dziś wiemy, że Marcel zostaje w Łodzi na dwa kolejne sezony.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport