Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ricardinho i Radaszkiewicz zgłoszeni do rozgrywek Fortuna I ligi

Łódzki Klub Sportowy zgłosił Macieja Radaszkiewicza oraz Ricardinho do rozgrywek Fortuna I ligi w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Obaj napastnicy trafili do klubu z alei Unii Lubelskiej podczas zimowej przerwy w rozgrywkach. Nie ma już żadnych przeciwwskazań, aby duet snajperów pomógł łodzianom w rundzie wiosennej na boiskach Fortuna I ligi. Wiemy jednak, że obaj piłkarze nie wystąpią jeszcze w sobotnim spotkaniu z GKS-em Tychy. Brazylijczyk nie jest jeszcze zdaniem trenera – gotowy do rywalizacji meczowej i najpewniej zobaczymy go w kadrze na mecz z Odrą Opole. Z kolei Radaszkiewicz dochodzi do siebie po urazie, którego doznał w meczu sparingowym rezerw z Unią Skierniewice. 

Ricardinho będzie na wiosnę występował z numerem 21, a Radaszkiewicz z 14.

ŁKS obecnie w systemie Extranet ma zgłoszonych 33 zawodników, a wśród nich jest kilku młodych graczy z drużyny rezerw – Mateusz Bąkowicz, Jakub Romanowicz, Dariusz Gmosiński oraz Artur Sójka.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna I ligi w systemie Extranet: 

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Aleksander Bobek, Michał Kot, Dawid Arndt

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Adrian Klimczak, Adam Marciniak, Carlos Moros Gracia, Jowin Radziński, Jan Sobociński

Pomocnicy: Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ibe-Torti, Mikkel Rygaard, Tomasz Nawotka, Jakub Romanowicz, Maksymilian Rozwandowicz, Pirulo, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Jakub Tosik, Michał Trąbka, Maciej Wolski, Marcel Wszołek

Napastnicy: Samu Corral, Dariusz Gmosiński, Piotr Janczukowicz, Łukasz Sekulski, Ricardinho, Maciej Radaszkiewicz