Składy na mecz Stomil – ŁKS

Za niespełna godzinę, Łódzki Klub Sportowy rozpocznie bój ze Stomilem Olsztyn, w ramach 6. kolejki Fortuna 1. ligi. Przedstawiamy składy w jakich oba zespoły przystąpią do tego meczu.

Stomil Olsztyn (skład wyjściowy): Smug – Remisz, Reiman, Straus, Spychała, Moneta, Dampc, Galach, Fundambu, Mikita, Pawlak.

Ławka rezerwowych: Bąkowski – Czajka, Szabaciuk, Shun, Zych, Lewicki, Ciechanowski, Szramka, Brdak.

ŁKS Łódź (skład wyjściowy): Marek Kozioł – Mateusz Bąkowicz, Jan Sobociński, Adam Marciniak, Bartosz Szeliga – Jakub Tosik, Pirulo, Michał Trąbka – Maciej Wolski, Javi Moreno, Stipe Jurić

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt – Adrian Klimczak, Mikkel Rygaard, Oskar Koprowski, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu, Jan Kuźma, Mieszko Lorenc, Piotr Janczukowicz

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport