Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Sajdak odejdzie z ŁKS

Łódzki Klub Sportowy wydał zgodę Przemysławowi Sajdakowi na znalezienie nowego klubu. Pomocnik biało-czerwono-białych po dwuletniej przygodzie w Łodzi opuści Aleję Unii.

Pomocnik nie znalazł się w planach nowego trenera Kibu Vicuñi na zbliżający się wielkimi krokami sezon 2021/22. W związku z tym klub dał mu wolną rękę w celu znalezienia nowego pracodawcy.

Sajdak w ŁKS-ie rozegrał 30 spotkań i zaliczył pięć asyst. Jego obecna umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119