Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Przełamanie było. Czas pójść za ciosem! Zapowiedź meczu ze Skrą Częstochowa

Po wygranej w meczu przyjaźni z GKS-em Tychy, przed ełkaesiakami kolejny test. W sobotę na Stadion Króla przyjedzie Skra Częstochowa. Podopieczni Kazimierza Moskala będą chcieli pójść za ciosem i zdobyć pierwszego gola na nowym obiekcie, a co za tym idzie – wygrać drugie spotkanie z rzędu. Pierwszy gwizdek arbitra, w sobotę o 15:00. 

Wypowiedzi przed meczem

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): Skra jest bardzo dobrze zorganizowana w defensywie, jest to bardzo niewygodny rywal. Oglądałem oczywiście ich mecz z Ruchem i Chojniczanką. Uważam, że w drugiej połowie, pomimo tego, że ta Skra rzeczywiście gra solidnie w defensywie, to Ruch miał bardzo dużo sytuacji, tylko gdzieś nieskuteczność spowodowała, że nie udało im się bramki strzelić, bo kilka razy szczęśliwie obrońcy interweniowali. W meczu z Chojniczanką, Chojniczanka w zasadzie nie zagroziła Skrze. Spodziewamy się trudnego meczu, bo rzeczywiście w grze w defensywie ten zespół jest bardzo konsekwentny, a przy tym groźni w kontratakach.

Wyniki ostatnich spotkań

Tabela Fortuna 1. ligi

Sytuacja kadrowa

Kazimierz Moskal nie będzie mógł skorzystać w tym spotkaniu z kontuzjowanego, Adama Marciniaka. Obrońca nie zagrał też w poprzednim meczu z GKS Tychy.

W zespole Skry będzie mógł wystąpić nowy zawodnik. Kacper Łukasiak został kilka dni temu wypożyczony z Pogoni Szczecin. Bardzo możliwe, że zadebiutuje w sobotę w Łodzi.

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego ze Skrą Częstochowa będzie transmitowane za pośrednictwem serwisu Polsat Box GOTransmisja rozpocznie się o 14:50. Dziesięć minut później pierwszy gwizdek arbitra.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska

Sędzia główny: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

Asystenci: Dariusz Bohonos, Artur Zakrzewski.

Sędzia techniczny: Filip Kaliszewski.

Sędziowie VAR: Artur Aluszyk, Sylwester Rasmus.

Przewidywane składy

ŁKS: Dawid Arndt – Marcel Wszołek, Maciej Dąbrowski, Nacho Monsalve, Bartosz Szeliga – Mateusz Kowalczyk, Dawid Kort, Michał Trąbka – Bartosz Biel, Pirulo – Nelson Balongo.

Skra: Jakub Bursztyn – Szymon Szymański, Adam Mesjasz, Rafał Brusiło, Dawid Niedbała – Bartosz Baranowicz, Przemysław Sajdak, Bartłomiej Babiarz, Damian Hilbrycht, Kamil Lukoszek – Filip Kozłowski.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119