Betclic 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Szeliga pożegnał się z GKS-em Tychy. Czas na ŁKS?

GKS Tychy oficjalnie poinformował, że kontrakt Bartosza Szeligi nie zostanie przedłużony. Gracz nie przystał na warunki klubu i zdecydował się na kontynuowanie kariery w innym klubie. Według doniesień medialnych, prawy obrońca dołączy do Łódzkiego Klubu Sportowego.

O transferze 28-latka do ŁKS, poinformował jako pierwszy znany insider – Janekx89, który jest bardzo dobrze poinformowany w sprawach transferowych, w naszym kraju. Wczoraj wieczorem Szeliga miał przechodzić testy medyczne przed podpisaniem kontraktu.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to Łódzki Klub Sportowy dziś oficjalnie ogłosi ten transfer, a zawodnik pojawi się na popołudniowym treningu ełkaesiaków.

Foto: Łukasz Sobala / Press Focus


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119