NewsPiłka NożnaTransfery

Zdolny junior Korony trafi do ŁKS-u?

Według naszych informacji Łódzki Klub Sportowy tego lata zakontraktuje kolejnego młodzieżowca. Nowym zawodnikiem „Rycerzy Wiosny” ma w najbliższym czasie zostać Miłosz Strzeboński, zdolny junior Korony Kielce.

Miłosz Strzeboński to ofensywny pomocnik urodzony w 2003 roku. Swoją karierę rozpoczynał w Krakusie Nowa Huta, jednak dwa ostatnie lata spędził w Koronie Kielce, która w ostatnim czasie słynie z wychowywania zdolnej młodzieży. Nie inaczej jest w przypadku Strzebońskiego – siedemnastolatek był w minionym sezonie jedną z najjaśniejszych osobowości w drużynie Korony grającej w Centralnej Lidze Juniorów U18, której zresztą był kapitanem. Ofensywny pomocnik grał również w trzecioligowych rezerwach Korony, jednak jak dotąd nie zdołał przebić się do pierwszej drużyny „Scyzorów”.

Strzeboński to nie tylko utalentowany junior, ale i uniwersalny żołnierz na boisku. Z powodzeniem może grać jako ofensywny pomocnik, ale obsłuży również pozycję cofniętego napastnika.  Jedynie w minionym sezonie młodzieżowiec zdobył 16 bramek w 27 meczach w CLJ oraz 5 bramek podczas 12 występów w III lidze.

Według naszych informacji Miłosz Strzeboński w najbliższym czasie ma podpisać umowę z Łódzkim Klubem Sportowym.

Profil zawodnika w serwisie Transfermarkt – Link

Profil zawodnika w serwisie 90 miniut – Link

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0