Piłka NożnaRezerwy

Plan przygotowań rezerw do sezonu 2021/22

Łódzki Klub Sportowy opublikował plan przygotowań drugiej drużyny do sezonu 2021/22, w którym to biało-czerwono-biali będą beniaminkiem III ligi. Pierwszy trening zaplanowano na 12 lipca, a w harmonogramie drużyna ma krótki obóz oraz cztery mecze kontrolne.

Ełkaesiacy na pierwszych zajęciach spotkają się w poniedziałek 12 lipca. Kilka dni później wyruszą na kilkudniowy obóz przygotowawczy (19-24 lipca). W trakcie letniej przerwy w rozgrywkach łodzianie zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz, Zniczem Kłobuck i Ursusem Warszawa oraz jeszcze jednym rywalem. Start III ligi zaplanowano na 7 sierpnia.

W sezonie 2021/2022 w sztabie szkoleniowym rezerw ŁKS-u znajdą się Marcin Matysiak (I trener), Radosław Pęciak (asystent trenera; w poprzednim sezonie pracował z drużyną ŁKS III Łódź), Michał Zapart (trener bramkarzy), Sebastian Adamczyk (trener przygotowania motorycznego), Paweł Karasiak (fizjoterapeuta Akademii ŁKS) oraz Wojciech Pabjańczyk (kierownik drużyny).

Plan sparingów:

18 lipca – Zawisza Bydgoszcz (Łódź)
24 lipca – rywal niepotwierdzony
28 lipca – Znicz Kłobuck (Łódź)
31 lipca – Ursus Warszawa (Łódź)

Wszystkich rywali rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego możecie poznać TUTAJ.

Foto: Łukasz Żuchowski