Składy na mecz ŁKS – Ruch Chorzów

Już za niespełna godzinę rozpocznie się kolejne spotkanie ełkaesiaków w nowym sezonie. Na Stadionie Króla, ŁKS zmierzy się z Ruchem Chorzów. Zapraszamy do zapoznania się ze składami na ten mecz.

ŁKS Łódź (skład wyjściowy): Dawid Arndt – Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Nacho Monsalve, Oskar Koprowski – Pirulo, Mieszko Lorenc, Mateusz Kowalczyk, Dawid Kort, Bartosz Biel – Nelson Balongo.

Ławka rezerwowych: Aleksander Bobek, Władysław Ochronczuk, Javi Moreno, Kelechukwu Ibe-Torti, Michał Trąbka, Jan Kuźma, Mateusz Bąkowicz, Marcel Wszołek, Piotr Janczukowicz.

Ruch Chorzów (skład wyjściowy): Jakub Bielecki – Konrad Kasolik, Tomasz Wójtowicz, Tomasz Swędrowski, Jakub Piątek, Tomasz Foszmańczyk, Łukasz Janoszka, Kacper Michalski, Remigiusz Szywacz, Daniel Szczepan, Filip Naworcki.

Ławka rezerwowych: Jakub Osobiński – Patryk Sikora, Mateusz Winciersz, Łukasz Moneta, Jakub Witek, Mikołaj Kwietniewski, Maciej Sadlok, Artur Pląskowski, Bartłomiej Barański.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport