Oficjalnie: Piotr Gryszkiewicz zawodnikiem ŁKS!

Piotr Gryszkiewicz został nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego. Były zawodnik Lechii Gdańsk podpisał trzyletni kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

19-latek jest czwartym młodym graczem zakontraktowanym przez ŁKS w ostatnich tygodniach. Wcześniej z klubem związali się Julian Mordasiewicz z AKS SMS Łódź, Michał Kot z Wisły Kraków i kolega Gryszkiewicza z rezerw Lechii Gdańsk Marcel Wszołek.

Popularny „Gryszka” w zakończonym przedwcześnie sezonie zdobył dla rezerw biało-zielonych siedem bramek w 19 występach. Nowy zawodnik ŁKS jest dwukrotnym reprezentantem Polski do lat 18. Dwa lata temu wystąpił z orzełkiem na piersi w spotkaniach towarzyskich z Macedonią.

Gryszkiewicz jest wszechstronnym zawodnikiem i może występować na kilku pozycjach w ofensywie. Dobrze czuje się jako ofensywny pomocnik, ale może występować także jako skrzydłowy, a nawet napastnik.

Witamy Piotrek w biało-czerwono-białej rodzinie i życzymy sukcesów z przeplatanką na piersi!