NewsPiłka NożnaTransfery

Łukasz Sekulski trafi do ligowego rywala „Rycerzy Wiosny”

W poniedziałek Łódzki Klub Sportowy poinformował, że Łukasz Sekulski dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Wiele wskazuje na to, że napastnik ŁKS-u wróci do swojego byłego klubu, a zarazem ligowego rywala „Rycerzy Wiosny” – Korony Kielce.

Już pod koniec maja informowaliśmy o zainteresowaniu usługami Łukasza Sekulskiego ze strony Korony Kielce. Do tej pory temat przenosin Sekulskiego nieco ucichł, jednak możliwy ruch transferowy na linii ŁKS – Korona potwierdziła w poniedziałek Dorota Kułaga, redaktor portalu GOL24.

W poniedziałek Łukasz Sekulski otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Według naszych informacji nowym klubem „Sekula” będzie najprawdopodobniej ekipa „Scyzorów”. Dla napastnika przejście do Korony będzie powrotem do klubu po nieco ponad pięciu latach. Łukasz reprezentował bowiem barwy „koroniarzy” w rundzie wiosennej sezonu 2015/16 oraz rundzie jesiennej kampanii 2016/17.

Łukasz Sekulski do Łódzkiego Klubu Sportowego trafił na początku 2019 roku, kiedy zdecydował się na powrót do Polski po przygodzie w Rosji. Przez ostatnie dwa i pół roku napastnik zdobył dla „Rycerzy Wiosny” 20 bramek i stał się najskuteczniejszym zawodnikiem z obecnej kadry pierwszego zespołu.