Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Srnić dostał zgodę na poszukiwanie klubu

Dragoljub Srnić jest kolejnym zawodnikiem, który nie ma przyszłości w Łódzkim Klubie Sportowym. Klub postanowił dać zgodę Serbowi na znalezienie nowego klubu.

Pomocnik biało-czerwono-białych nie znalazł się w planach trenera Kibu Vicuñi na sezon 2021/22. W związku z tym ma wolną rękę, aby znaleźć sobie nowego pracodawcę. Srnić jest trzecim zawodnikiem, który został skreślony przez nowego szkoleniowca. Wcześniej podobny los spotkał Łukasza Sekulskiego i Przemysława Sajdaka. 

29-letni Serb rozegrał w barwach ŁKS, 38 spotkań i zdobył w nich jedną bramkę oraz zaliczył jedną asystę.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119