Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Łukasz Sekulski trafi do byłego klubu?

W ostatnich oknach transferowych przyszłość Łukasza Sekulskiego jest tematem wielu spekulacji. Nie inaczej będzie i latem. Wiele wskazuje na to, że napastnik ŁKS-u wróci do swojego byłego klubu, a zarazem ligowego rywala „Rycerzy Wiosny”.

Łukasz Sekulski do Łódzkiego Klubu Sportowego trafił na początku 2019 roku, kiedy zdecydował się na powrót do Polski po przygodzie w Rosji. Przez niespełna półtora roku napastnik zdobył dla „Rycerzy Wiosny” 19 bramek i stał się najskuteczniejszym zawodnikiem z obecnej kadry pierwszego zespołu.

Po ostatniej nieco słabszej dyspozycji strzeleckiej, Łukasz przełamał się w meczu z Puszczą Niepołomice. Miejmy nadzieję, że będzie to jedynie prognostyk przed kolejnymi bramkami, które Sekulski strzeli dla ŁKS-u.

„Sekul” swoją piłkarską karierę rozpoczynał w barwach Wisły Płock. O zainteresowaniu usługami napastnika ŁKS-u ze strony „Nafciarzy” rok temu informował „Przegląd Sportowy”. Wówczas transfer upadł w sferze medialnych spekulacji.

Na dzisiaj wiele wskazuje na to, że Sekulski może trafić do innego klubu, w którym występował już w przeszłości – Korony Kielce. Gdyby ten ruch transferowy doszedł do skutku, dla „Sekula” byłby to powrót do Kielc po niego ponad pięciu latach. Napastnik reprezentował bowiem barwy „Scyzorów” w rundzie wiosennej sezonu 2015/16.

Warto jednak pamiętać, że nie jest to oficjalne potwierdzenie żadnego ruchu transferowego.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0