Piłka Nożna

Jubileuszowy występ Piotra Janczukowicza!

Mecz z GKS-em Katowice był wyjątkowy dla Piotra Janczukowicza. Napastnik biało-czerwono-białych zaliczył w piątek, swój 50. występ w zespole z alei Unii 2.

Piotr Janczukowicz dołączył do ŁKS-u, zimą 2021 roku. Już w debiucie przeciwko Legii Warszawa w Pucharze Polski zdobył pierwszą bramkę dla klubu. 22-latek ma na swoim koncie osiem bramek dla „Rycerzy Wiosny”. Występów i goli pewnie byłoby dużo więcej, gdyby nie kontuzje, które praktycznie w każdym sezonie dokuczają napastnikowi.

„Janczu” w koszulce z przeplatanką na piersi trafiał do siatki z Legią Warszawa, Odrą Opole, Stomilem Olsztyn, Podbeskidziem Bielsko-Biała, GKS-em Jastrzębie, Skrą Częstochowa, Sandecją Nowy Sącz oraz Resovią Rzeszów.

Na bilans 50 meczów w koszulce ŁKS, składa się: 47 występów w Fortuna 1. lidze, oraz 3 w Fortuna Pucharze Polski.

Piotrek gratulujemy! Życzymy ci kolejnych występów i bramek dla naszego klubu!

Kariera Piotra Janczukowicza w ŁKS na zdjęciach (fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport, Łukasz Żuchowski):