Rusza „Wigilia z Kibolem 2022”!

Wielkimi krokami zbliża się okres świat Bożego Narodzenia. Wielu z nas spędzi go ciepło, rodzinnie i przede wszystkim radośnie. Nie każdy ma jednak taką możliwość.

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego po raz kolejny rusza z akcją „Wigilia z Kibolem”. Dzięki naszym wspólnym działaniom od początku istnienia tej inicjatywy obdarowaliśmy uśmiechem i świątecznymi podarkami setki dzieci. W tym roku nie może być inaczej!

Po raz siedemnasty przybliżymy ducha świąt dzieciakom z uboższych rodzin i Domów Dziecka. Jak co roku w organizacji akcji możecie pomóc Wy! Koszt jednego talerzyka na Wigilii to 50 zł. Wpłat można dokonywać na konto SK (48 1020 3378 0000 1402 0163 6422) z dopiskiem „WIGILIA”. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl. Deklarować wpłaty można w specjalnie założonym temacie na forum TUTAJ. Tak by zestawienie wpłat pojawiało się sukcesywnie!

Pokażmy po raz kolejny moc ełkaesiackiej społeczności! Wspólnymi siłami ponownie uda nam się zorganizować akcje, która zostanie zapamiętana przez dzieciaki na długie lata.