Piłka NożnaTransfery

ŁKS rozwiązał kontrakt z Javim Moreno!

Sprowadzony latem 2021 roku hiszpański skrzydłowy, Javi Moreno, nie zagra już w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Bieżący sezon Fortuna 1. Ligi rozpoczął w roli zmiennika, a w dalszej części rundy został przeniesiony do trzecioligowych rezerw.

Javi Moreno został sprowadzony na al. Unii latem 2021 roku, ale nie udało mu się w ciągu tego roku udowodnić swojej przydatności dla pierwszej drużyny. W sumie wystąpił w 33 spotkaniach na poziomie Fortuna 1. Ligi i Pucharu Polski – w tym sezonie początkowo był zmiennikiem (5 spotkań w I Lidze), a następnie został przeniesiony do trzecioligowych rezerw, gdzie zanotował kilka bramek i asyst.

Wiemy już, że Javi nie powalczy o powrót do pierwszego zespołu „Rycerzy Wiosny„, gdyż klub ogłosił, że rozwiązano za porozumieniem stron kontrakt (kończący się latem 2024 roku) z 25-letnim Hiszpanem pochodzącym z Almerii.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119