Piłka NożnaTransfery

ŁKS rozwiązał kontrakt z Javim Moreno!

Sprowadzony latem 2021 roku hiszpański skrzydłowy, Javi Moreno, nie zagra już w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Bieżący sezon Fortuna 1. Ligi rozpoczął w roli zmiennika, a w dalszej części rundy został przeniesiony do trzecioligowych rezerw.

Javi Moreno został sprowadzony na al. Unii latem 2021 roku, ale nie udało mu się w ciągu tego roku udowodnić swojej przydatności dla pierwszej drużyny. W sumie wystąpił w 33 spotkaniach na poziomie Fortuna 1. Ligi i Pucharu Polski – w tym sezonie początkowo był zmiennikiem (5 spotkań w I Lidze), a następnie został przeniesiony do trzecioligowych rezerw, gdzie zanotował kilka bramek i asyst.

Wiemy już, że Javi nie powalczy o powrót do pierwszego zespołu „Rycerzy Wiosny„, gdyż klub ogłosił, że rozwiązano za porozumieniem stron kontrakt (kończący się latem 2024 roku) z 25-letnim Hiszpanem pochodzącym z Almerii.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport