Piłka NożnaRezerwy

Rezerwy: Wygrana w meczu na szczycie III ligi

Wicelider pokonany w Wielką Sobotę! W 23. kolejce grupy I trzeciej ligi piłkarze ŁKS II wygrali na własnym boisku z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2:0. Gole w meczu z jednym z głównych kandydatów do awansu zdobyli dla łodzian Wiktor Kościuk i Łukasz Dynel.

Hit tej serii spotkań trzeciej ligi upłynął pod dyktando świetnie dysponowanej w Wielką Sobotę drużyny trenera Marcina Matysiaka. Gospodarze bardzo szybko przejęli inicjatywę, więc większość czasu piłkarze obu zespołów spędzili na połowie wicelidera, ba, już na początku spotkania wznieśliśmy ręce w geście triumfu, gdy po zamieszaniu w szesnastce przyjezdnych – jak się nam zdawało – futbolówka przekroczyła linię bramkową, lecz zdaniem arbitra zawodów było inaczej.

Cóż, musieliśmy obejść się smakiem, ale co się odwlecze, to nie uciecze – w 39. minucie łodzianie otworzyli wynik i tym razem nikt, nie wyłączając z tego sędziego, nie miał już wątpliwości. Piłka po precyzyjnym uderzeniu Wiktora Kościuka z szesnastu metrów wpadła do siatki, więc do szatni ełkaesiacy schodzili z jednobramkowym prowadzeniem – dodajmy, bo to chyba dość ważne w kontekście meczu na szczycie trzeciej ligi: prowadzeniem w pełni zasłużonym.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Goście co prawda kilkukrotnie zapędzili się w okolice bramki strzeżonej przez Tomasza Kucharskiego, jednak żadnej z tych prób nie spuentowali skutecznym uderzeniem. A ŁKS? Wprost przeciwnie. W 65. minucie błąd środkowego obrońcy Pogoni wykorzystał Łukasz Dynel, odebrał piłkę na środku boiska, popędził w stronę bramki i ten swój długi rajd zwieńczył celnym strzałem, ustalając wynik meczu.

Piłkarze ŁKS II Łódź wygrali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, odnieśli już dwunaste zwycięstwo w tym sezonie, do dwóch punktów zmniejszyli stratę do sobotniego rywala i tym samym umocnili się w czołówce tabeli grupy I trzeciej ligi. W następnej serii spotkań podopieczni trenera Marcina Matysiaka zmierzą się na wyjeździe z Pelikanem Łowicz.

ŁKS II Łódź – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Wiktor Kościuk (39), 2:0 Łukasz Dynel (65)

Sędzia: Mateusz Piszczelok (Śląski ZPN)

ŁKS II: Tomasz Kucharski – Mateusz Bąkowicz, Aleksander Ślęzak, Oskar Koprowski, Jowin Radziński – Kelechukwu Ibe-Torti (90, Antoni Młynarczyk), Damian Nowacki, Wiktor Kościuk, Jan Łabędzki (66, Jędrzej Zając), Ricardo Goncalves (80, Vahe Mnatsakanyan) – Łukasz Dynel (80, Jakub Piotrowski). Trener: Marcin Matysiak.

Pogoń (wyjściowy skład): Mateusz Małecki – Matheus Diaz Ceschin, Jakub Apolinarski, Damian Jaroń, Patryk Kamiński, ALeksander Gajgier, Jakub Budnicki, Michał Strzałkowski, Dawid Keller, Kapcer Łoś Kacper Gzieło. Trener: Mateusz Dudek.

Źródło: lkslodz.pl

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0