Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Skończyło się na strachu. Dąbrowski trenuje z zespołem!

Łódzki Klub Sportowy rozpoczął przygotowania do najbliższego meczu ligowego z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dobrą informacją dla sympatyków „Rycerzy Wiosny” jest to, że z drużyną w stuprocentach trenuje Maciej Dąbrowski.

Doświadczony stoper w ostatnim spotkaniu z Miedzią Legnica, niefortunnie zderzył się z Bartoszem Szeligą, przez co doznał kontuzji twarzy i musiał opuścić plac gry. Po meczu było sporo znaków zapytania, czy „Dąbek” będzie w stanie normalnie trenować czy też będzie musiał chwilowo odpocząć od piłki.

Jak się okazuje 34-latek ma się dobrze (choć cały czas ma opuchliznę pod okiem) i normalnie w poniedziałek trenował z drużyną Marcina Pogorzały. To bardzo dobra wiadomość dla sztabu szkoleniowego, bo były gracz Legii Warszawa jest najpewniej grającym stoperem w tym sezonie, w barwach ŁKS.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119