Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy przed meczem z Bruk-Betem: Bez Corrala, czterech zagrożonych

W zbliżającym się spotkaniu Łódzkiego Klubu Sportowego z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza nie zobaczymy na murawie Samu Corrala, który w ostatnim starciu z Miedzią Legnica zobaczył czerwoną kartkę. 

Na kolejne upomnienie musi uważać trzech zawodników biało-czerwono-białych. Są to Pirulo, Adrian Klimczak, Maksymilian Rozwandowicz oraz Dragoljub Srnić. Kolejna żółta kartka obejrzana w Niecieczy wykluczy zawodników z gry w ostatnim meczu rundy jesiennej z GKS-em Tychy.

W zespole najbliższych rywali łodzian, nikt nie będzie pauzował z kartki, ale trzech zawodników zgromadziło już na swoim koncie trzy „żółtka” – Marcin Grabowski, Mateusz Grzybek, Piotr Wlazło. 

Kartki zawodników ŁKS-u w sezonie 2020/21:

ŻÓŁTE KARTKI

5 – Maciej Dąbrowski

4 – Jan Sobociński, Samu Corral

3 – Pirulo, Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Klimczak,  Dragoljub Srnić (zagrożeni)

2 – Michał Trąbka, Maciej Wolski

1 – Łukasz Sekulski, Jakub Tosik, Przemysław Sajdak, Kamil Dankowski

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119