Siatkówka

Krystyna Strasz kontuzjowana

Libero ŁKS-u Commercecon Łódź – Krystyna Strasz – nabawiła się poważnej kontuzji głowy. Łódzka Wiewióra w najbliższym czasie przejdzie zabieg, a na parkiet powróci dopiero za kilka tygodni.

W czwartkowym starciu z Radomką Radom trener Michal Masek musiał radzić sobie z zaledwie jedną libero – Magdaleną Saad. Jej konkurentka do gry, Krystyna Strasz, zmuszona była oglądać spotkanie z perspektywy domowej kanapy.

Krystyna podczas treningu w środę (2 grudnia) przeżyła bliskie spotkanie z kolanem koleżanki z parkietu, które niestety skończyło się dość poważnie. Łódzka libero doznała złamania kości jarzmowej i czeka ją zabieg. Jedną z ulubienic kibiców czeka teraz kilka tygodni przerwy od gry.

Krysia, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119