Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Występ Gryszkiewicza z Resovią pod sporym znakiem zapytania

Piotr Gryszkiewicz w środę zaliczył świetny występ w starciu z GKS-em Bełchatów. Młodzieżowiec biało-czerwono-białych zaliczył dwie asysty i był jednym z bohaterów spotkania. Niestety w drugiej połowie meczu musiał zejść z boiska z kontuzją. Jak się okazuje ten uraz może wykluczyć go z gry z Resovią.

„Gryszka” opuścił plac gry w 62 minucie przy pomocy fizjoterapeutów. Jego miejsce na placu gry zajął Przemysław Sajdak. Po meczu głos na temat stanu zdrowia 19-latka zabrał trener łodzian Wojciech Stawowy. 

Na chwilę obecną jest to trudne do zdiagnozowania. Piotrkiem zajmuje się już sztab medyczny. Te informacje, które dostałem od sztabu medycznego nie są zbyt optymistyczne. I może się okazać, że Piotrek nie będzie w stanie zagrać w najbliższym meczu z Resovią. Liczę, że nasz sztab medyczny da radę, choć oczywiście niczego nie będziemy robili na siłę. To jest młody zawodnik i zdrowie jest najważniejsze. Mamy w kadrze także innych młodzieżowców – powiedział opiekun „Rycerzy Wiosny”.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119