Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Raport kartkowy: W szatni bez zmian

W ramach 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy Łódzki Klub Sportowy rozegra mecz z Zagłębiem Lubin. Sytuacja kartkowa nie zmieniła się od ostatniego meczu. W zespole Marcina Matysiaka nikt nie będzie musiał pauzować za kartki.

W piątkowym meczu z Piastem żaden z naszych zawodników nie został ukarany żółtą kartką. W zespole Marcina Matysiaka nadal jest dziewięciu zagrożonych zawodników, ale w poniedziałek żaden z nich nie będzie musiał pauzować za kartki.

U rywala na ostrzeżenia arbitra będzie musiał uważać Bartłomiej Kłudka

ŻÓŁTE KARTKI

Michał Mokrzycki – 7 (zagrożony)

Jakub Letniowski, Kay Tejan, Adrien Louveau, Engjell Hoti – 6

Pirulo, Riza Durmisi – 4

Bartosz Szeliga, Marcin Flis, Kamil Dankowski, Dani Ramirez, Aleksander Bobek, Piotr Janczukowicz, Riza Durmisi, Levent Gulen – 3 (zagrożeni)

Artemijus Tutyškinas, Husein Balić, Rahil Mammadov, Dawid Arndt, Thiago Ceijas– 2

Stipe Jurić, Jędrzej Zając, Antoni Młynarczyk, Piotr Głowacki – 1

 

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119