Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: ŁKS bez Sobocińskiego i Wolskiego, Górnik bez Banaszaka

Łódzki Klub Sportowy i Górnik Łęczna do najbliższego spotkania przystąpią bez piłkarzy zawieszonych za kartki. W barwach łodzian nie zagrają Maciej Wolski i Jan Sobociński, z kolei w zespole z Lubelszczyzny nie wystąpi Przemysław Banaszak. 

Wolski w minionym starciu z Puszczą Niepołomice został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką. Przy tej sytuacji doznał również urazu stawu skokowego i jego przerwa w grze potrwa troszkę dłużej. Sobociński złapał z „Żubrami” czwartą żółtą kartkę i nie zagra w jednym meczu.

W drużynie z Łęcznej za cztery żółte kartki pauzuje Przemysław Banaszak. Napastnik Górnika jest drugim najlepszym strzelcem zespołu z czterema trafieniami na koncie.

W obu zespołach jest spora grupa zawodników, którzy są zagrożeni pauzą. W ŁKS-ie na kolejną kartkę muszą uważać: Pirulo, Maksymilian Rozwandowicz i Adrian Klimczak, a w Górniku: Leandro. 

Kartki ŁKS-u w sezonie 2020/21: 

Żółte kartki: 

4 – Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński

3 – Pirulo, Maksymilian Rozwandowicz, Adrian Klimczak (zagrożeni)

2 – Michał Trąbka, Samu Corral, Dragoljub Srnić

1 – Maciej Wolski, Łukasz Sekulski, Jakub Tosik, Przemysław Sajdak, Kamil Dankowski

Czerwone kartki: 

1 – Maciej Wolski

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119