Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Sytuacja kadrowa: Corral nie zagra z Górnikiem

Trener Łódzkiego Klubu Sportowego Wojciech Stawowy podczas konferencji prasowej przekazał informację dotyczącą kontuzjowanych zawodników. Niestety w jutrzejszym spotkaniu na placu gry zabranie Samu Corrala. 

Hiszpan ma problemy ze zdrowiem po meczu z Puszczą Niepołomice, jednak zgodnie z tym co mówił trener – napastnik ŁKS-u będzie gotowy do gry w następnym spotkaniu z Miedzią Legnica w środku tygodnia.

W piątek zabraknie także Macieja Wolskiego, który musi pauzować za kartki. Obrońca i tak by nie zagrał z Górnikiem, ponieważ ma kontuzję stawu skokowego. Jego powrót do gry planowany jest na starcie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Z drużyną do Łęcznej pojechał Kelechukwu Ibe-Torti, który ostatnio nie znalazł się w kadrze meczowej. Jak wyjaśnił Wojciech Stawowy nie było to spowodowane żadnym urazem tylko rywalizacją w zespole.

Reszta zespołu jest gotowa do gry i do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

– Te urazy wyglądały groźnie, może mniej Samu, a bardziej Maćka. Samu będzie gotowy już myślę na mecz z Miedzią Legnica, natomiast Maciek na mecz z Termaliką. 

– Kelechuwku po prostu nie zmieścił się do kadry meczowej. W kadrze jest też określona liczba zawodników, jak i określona liczba zawodników wybiega na boisko i tego limitu nie możemy przekraczać. Stąd też jego absencja w ostatnim meczu. Ale jutro jest w kadrze meczowej i jedzie z nami do Łęcznej – mówił trener Stawowy.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119