Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Pierwszy trening pod wodzą Marcina Pogorzały już za ełkaesiakami

Już we wtorek nowy sztab szkoleniowy Łódzkiego Klubu Sportowego poprowadził swój pierwszy trening. Na zajęciach, oprócz składu pierwszej drużyny „Rycerzy Wiosny”, pojawiła się dwójka piłkarzy rezerw, a nawet ich trenerzy.

W pierwszych zajęciach prowadzonych przez Marcina Pogorzałę oraz Pawła Drechslera wzięło udział 27 piłkarzy. Z zespołem trenował kontuzjowany w ostatnich tygodniach Piotr Janczukowicz, a także dwóch wyróżniających się piłkarzy z drużyny rezerw – Oskar Koprowski Mateusz Bąkowicz.

Marcina Pogorzałę i Pawła Drechslera, w pierwszych zajęciach w nowej roli wspierała dodatkowa dwójka trenerów. Na boisku treningowym przy al. Unii Lubelskiej 2 zameldowali się bowiem Marcin Matysiak i Michał Zapart, czyli opiekun drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego oraz trener bramkarzy tego zespołu.

Wtorkowym treningiem ełkaesiacy rozpoczęli misję Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Z liderem tabeli „Rycerze Wiosny” zmierzą się już w najbliższy piątek o godzinie 20:30.

fot. ŁKS Łódź