Oceny piłkarzy po meczu z Miedzią Legnica

W sobotę piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego przegrali z Miedzią Legnica 0:3 i stracili szansę na bezpośredni awans do ekstraklasy. Tradycyjnie jak po każdym meczu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami w skali od 1 do 10.

Dawid Arndt: W pierwszej połowie sobotniego spotkania młody bramkarz i miał sporo szczęścia i zaliczył kilka dobrych interwencji. W drugiej części meczu już tak dobrze nie było. Przy każdej ze straconych bramek Arndt popełnił większy bądź mniejszy błąd.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,17

Maciej Wolski: W sobotnim meczu Wolskiemu mówiąc kolokwialnie „nie kleiła się piłka”. Często zaliczał straty, choć trzeba przyznać, że starał się coś zdziałać. Dość szybko w drugiej połowie zmienił go jednak Dankowski.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,04

Jan Sobociński: Po chwilowej absencji wskoczył do składu kosztem zawieszonego Macieja Dąbrowskiego i z całą pewnością nie zaliczy meczu z Miedzią do udanych. Zawinił przy pierwszej straconej bramce źle rozporządzając piłkę do Domingueza.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,09

Carlos Moros Gracia: Zazwyczaj pewny punkt defensywy łodzian w sobotę zaliczył bardzo przeciętne spotkanie. Carlos był zamieszany w stratę dwóch goli i to jego błędy otworzyły rywalom drogę do bramki.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,12

Adrian Klimczak: Aktywny w ofensywie i solidny w defensywie. Przy rozprowadzaniu akcji dobrze współpracował ze skrzydłowymi, co stwarzało realne zagrożenie.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,03

Maksymilian Rozwandowicz: W pierwszej połowie ze swoich zadań wywiązywał się poprawnie. Starał się również wspierać ofensywę. W drugiej połowie nie podołał tłumieniu akcji ofensywnych Miedzi.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,11

Antonio Dominguez: W pierwszej połowie standardowo dla siebie próbował kreować grę, czy strzelać z dystansu. Żadna z prób nie przyniosła jednak ani asysty, ani bramki. W drugiej części gry przygasł i został zmieniony w 73 minucie.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,43

Mikkel Rygaard: Aktywny i próbujący coś z zdziałać w pierwszej połowie. W drugiej zagrał standardowego Rygaarda – sporo strat, niedokładności, niecelnych zagrań. Zgasł jak cała ofensywa „Rycerzy Wiosny”.

Ocena: 1

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 3,87

Pirulo: W pierwszej połowie aktywny i widoczny na boisku. Był również bliski strzelenia bramki, ale obrońca Miedzi po jego strzale wybił piłkę sprzed bramki. W drugiej połowie bezskuteczny jak reszta ofensywy biało-czerwono-białych.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,41

Michał Trąbka: W pierwszej połowie starał się schodzić ze skrzydła w głąb boiska i pokazywać się do gry. Nie bał się również uderzyć z dystansu. W drugiej części gry przygasł.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,10

Ricardinho: Przez znaczą część spotkania niewidoczny, choć również próbował coś zdziałać. W pierwszej połowie przy odrobinie większej celności mógł cieszyć się z bramki, ale jego strzał z woleja poszybował ponad poprzeczką.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,23

Kamil Dankowski: Pojawił się na boisku w drugiej połowie i oprócz zgubienia krycia Krzysztofa Drzazgi nie pokazał nic szczególnego.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,50

Łukasz Sekulski: Zameldował się na boisku w drugiej połowie, ale był w gruncie rzeczy niewidoczny. Razem z resztą formacji ofensywnej nie zdołał oddać żadnego celnego strzału w drugiej części gry.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,37

Adam Marciniak: Dostał 10 minut, ale nie zdołał w tym czasie niczego pokazać.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,30

Przemysław Sajdak: Dostał 10 minut, ale nie zdołał w tym czasie niczego pokazać.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,33

Tomasz Nawotka: Dostał 10 minut, ale nie zdołał w tym czasie nic pokazać.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,12

Ireneusz Mamrot: Pięćdziesięciolatek nie zaliczy swojego ostatniego meczu w roli szkoleniowca ŁKS-u do udanych. O ile w pierwszej połowie jego podopieczni wyglądali na boisku lepiej od rywali, tak w drugiej części gry zniknęli. Desperackie zmiany trenera również nie zmieniły obrazu meczu.