Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Podsumowanie rundy jesiennej 2021: Gole

Rozpoczynamy podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu ełkaesiaków, podczas którego będziemy wyróżniać najlepszych zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego pod względem statystyk. Na pierwszy „ogień” idą zdobywcy bramek. W tej klasyfikacji najlepszy był Pirulo, który zaliczył pięć trafień.

Hiszpański skrzydłowy od pierwszy kolejek prezentował wysoką formę i notował bardzo dobre liczby. „Piri” strzelanie rozpoczął już w drugiej kolejce, kiedy zdobył bramkę w spotkaniu ze Skrą Częstochowa. Na drugie trafienie nie czekał zbyt długo, bo już półtora tygodnia później, po kapitalnym rajdzie z własnej połowy, pokonał golkipera GKS-u Jastrzębie. W rundzie jesiennej 29-latek zaliczył jeden dublet, a było to 11 września w Legnicy. Po dwóch trafieniach lidera ŁKS-u, podopieczni Kibu Vicuñy pokonali Miedź. 

W drugiej połowie rundy, Hiszpan spuścił z tonu, podobnie jak cały zespół biało-czerwono-białych. Do końca roku trafił do siatki tylko raz – w derbowym starciu z Widzewem.

Pirulo trafiał do siatki czterokrotnie po uderzeniach piłki lewą nogą oraz raz znalazł drogę do siatki strzałem z prawej nogi.

Drugie miejsce w klasyfikacji strzelców ligowych w ŁKS zajmuje Maciej Radaszkiewicz (3 gole). Za jego plecami jest czterech graczy, z dwoma trafieniami na koncie – Stipe Jurić, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez i Maciej Wolski.

Strzelcy bramek dla ŁKS w meczach ligowych:

Pirulo – 5

Maciej Radaszkiewicz – 3

Stipe Jurić, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez, Maciej Wolski – 2

Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Bartosz Szeliga, Maciej Dąbrowski, Mikkel Rygaard – 1

+ gol samobójczy (Ivan Hladik – Puszcza Niepołomice)

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119