Plan mikrocyklu treningowego przed meczem z Koroną Kielce

We wtorek zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie niedzielny pojedynek przy alei Unii Lubelskiej z Koroną Kielce.

Po spotkaniu z Arką Gdynia piłkarze biało-czerwono-białych dostali od sztabu szkoleniowego wolny poniedziałek. Akcja „Korona Kielce” rozpocznie się we wtorek od treningu na boisku.

W środę ełkaesiaków czekają dwa treningi. Najpierw piłkarze zostaną podzieleni na trzy grupy i spotkają się na zajęciach na siłowni. Wieczorem zaplanowano trening na zielonej murawie.

W czwartek, piątek i sobotę w planie jest po jednym treningu na boisku. Dodatkowo w piątek będzie czas na regenerację.

Mecz z Koroną Kielce odbędzie się w niedzielę o 12:40 na stadionie przy alei Unii. Po spotkaniu piłkarze, którzy rozegrają mniej minut lub nie pojawią się w ogóle na placu gry, wezmą udział w treningu wyrównawczym.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0