Piłka Nożna

Bilety na 70. Derby Łodzi w sprzedaży od 9 lutego!

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na powrót ligi, cel na rundę wiosenną jest jeden – utrzymać się w PKO BP Ekstraklasie! Świetną okazją na zdobycie punktów będą zbliżające się wielkimi krokami 70. Derby Łodzi, na które sprzedaż biletów rusza już 9 lutego!

Wszyscy odliczają już dni do startu rundy wiosennej, a łódzcy kibice przede wszystkim nie mogą się doczekać 70. derbów Łodzi!

Już 9 lutego rusza sprzedaż biletów na mecz z RTS-em Widzew! Wejściówki na to atrakcyjne spotkanie będzie można zakupić online TUTAJ, a sprzedaż stacjonarna biletów i karnetów na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego odbywać się będzie teraz w U2 ŁKS STORE!

W oficjalnym sklepie klubu od tej rundy można nie tylko kupić pamiątki i koszulki, ale również przedłużyć lub zakupić karnet, wyrobić kartę kibica, a już 9 lutego kupić bilety na wielkie derby Łodzi! 

WAŻNE! Posiadacze jesiennych abonamentów będą mogli przedłużyć karnet z zachowaniem swojego miejsca do 12 lutego!

Sprzedaż w tradycyjnych kasach biletowych odbywać się będzie tylko w dniu meczu. 

Fot. ŁKS Łódź

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119