Piłka NożnaTransfery

Michał Trąbka od lipca w Stali Mielec?

Według najnowszych informacji portalu Weszło, Michał Trąbka podpisał kontrakt ze Stalą Mielec, który będzie obowiązywał od początku lipca. Niewykluczone, że pomocnik przeniesie się już zimą do klubu z Ekstraklasy.

Kontrakt 25-latka z ŁKS-em wygasa 30 czerwca 2023 roku, a więc po zakończeniu obecnych rozgrywek. Według Szymona Janczyka z Weszło, Trąbka porozumiał się już ze Stalą Mielec, która zaproponowała lepsze warunki kontraktu niż choćby, Jagiellonia Białystok. Klub z Podlasia też był zainteresowany graczem biało-czerwono-białych.

Niewykluczone, że w najbliższych dniach Stal złoży propozycję klubowi z al. Unii, aby gracz już od rundy wiosennej występował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Jak na razie Trąbka jest cały czas z drużyną ŁKS-u, która przygotowuje się do wylotu na zgrupowanie do tureckiego Side.

25-latek rozegrał dotychczas 113 meczów w biało-czerwono-białych barwach. Zdobył 12 bramek i zanotował 16 asyst.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport