Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Plan mikrocyklu treningowego przed meczem w Gdyni

Do końca sezonu Fortuna 1. ligi zostały jeszcze dwie kolejki. Ełkaesiakom do upragnionego celu brakuje jednego punktu. Szansę na wykonanie ostatniego kroku, podopieczni Kazimierza Moskala będą mieli w piątek. W Gdyni zmierzą się z Arką. 

Drużyna do czwartku będzie trenowała, raz dziennie na boisku. W tym tygodniu nie będzie zajęć w siłowni. Jeden z treningów odbędzie się na murawie Stadionu Króla. W czwartek po obiedzie biało-czerwono-biali wyruszą do Gdyni, gdzie w piątek rano odbędzie się rozruch. Wieczorem o 20:30, spotkanie z Arką. 

Po spotkaniu z Resovią, w drużynie są bardzo dobre nastroje i wszyscy chcą postawić „kropkę nad i”, w walce o Ekstraklasę. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119