Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Kontuzja Milana Spremo. Zagra jeszcze w tym sezonie?

Milan Spremo nie znalazł się w kadrze meczowej Łódzkiego Klubu Sportowego, na mecz z Resovią Rzeszów. Było to spowodowane problemami zdrowotnymi Serba. Kolejne występy lewego obrońcy w tym sezonie, stoją pod znakiem zapytania.

Serb dołączył do łódzkiej drużyny w przerwie między rundami. Wiosną wygrał rywalizację z Artemijusem Tutyškinasem i zagrał w 10 meczach Fortuna 1. ligi. W spotkaniu z Resovią nie mógł pomóc drużynie i wiele wskazuje na to, że może nie być do dyspozycji trenera Moskala do końca sezonu. Ełkaesiakom zostały do rozegrania dwa mecze – z Arką Gdynia i Odrą Opole. 

Kontrakt 28-latka z ŁKS, wygasa po zakończeniu tego sezonu i niebawem klub, będzie musiał podjąć decyzję, w sprawie przyszłości serbskiego obrońcy. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119