Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Piotr Janczukowicz: Chłopaki dobrze mnie przyjęli. Dobrze mi się z nimi pracuje

Wtorek był już 12 dniem obozu Łódzkiego Klubu Sportowego w tureckim Side. Machina nominacji na główną gwiazdę podsumowania tej doby wybrała nowego napastnika ŁKS-u – Piotra Janczukowicza.

O 12 dniu obozu w wykonaniu Piotra Janczukowicza:
– Mój dzień zaczął się od tego, że wstałem i zjadłem śniadanie, jak każdy. Później pojechaliśmy na boisko i tam mieliśmy najpierw rozbieganie 10 minut, a później mieliśmy dziadka 30 minut. Później była taktyka. Przed drugim treningiem dowiedziałem się, że nie będę na nim i będę z naszym fizjoterapeutą Markiem regeneracje.

O aklimatyzacji w drużynie i w Łodzi:
– Aktualnie jesteśmy w Side, więc powiem jak to wygląda na obozie. Chłopaki zrobili mi chrzest i w sumie bardzo dobrze wypadłem, tak myślę. Chłopaki dobrze mnie przyjęli i dobrze to to wygląda, dobrze też współpracuje się z nimi na boisku. A w Łodzi – odkąd wjechałem do Łodzi, to czułem, że Łódź jest fajna.