Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Piłkarze wylądowali w Turcji. Zgrupowanie czas zacząć!

Łódzki Klub Sportowy jest już w Turcji. W sobotę po 22 czasu polskiego piłkarze i sztab szkoleniowy lidera Fortuna 1 Ligi wylądowali na lotnisku w Antalyi.

Od soboty liczymy więc czternaście dni – właśnie tyle czasu podopieczni Kazimierza Moskala będą szlifować swoją formę podczas obozu przygotowawczego w dobrze znanym nam Side. W tym czasie ełkaesiacy rozegrają trzy, a możliwe, że i cztery, gry kontrolne z zagranicznymi rywalami.

Sztab szkoleniowy do dyspozycji podczas obozy będzie miał 25 piłkarzy, w tym m.in. testowanego Milana Spremo. 

Pozostaje więc liczyć, że esktraklasowicze, którzy w Turcji zmagali się z fatalną pogodą wyczerpali już limit pecha i ŁKS będzie mógł trenować w komfortowych warunkach.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119