Piłka Nożna

Kuźma zadebiutował w reprezentacji Polski U-20! Grał też Kelechukwu

Jan Kuźma zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 20. Pomocnik ŁKS pojawił się na placu gry w 90. minucie spotkania z Rumunią.

19-latek został dowołany przez selekcjonera Miłosza Stępińskiego i dołączył do drużyny, która dziś grała w Aradzie z Rumunią, w ramach Elite League. Mecz zakończył się porażką biało-czerwonych 0:2. Kuźma zastąpił na boisku w 90. minucie, obrońcę Śląska Wrocław, Łukasza Bejgera. 

Drugi z ełkaesiaków, Kelechukwu Ibe-Torti przebywał na boisku przez 77 minut. Został zmieniony przez Kamila Lukoszka ze Skry Częstochowa. Dla skrzydłowego był to czwarty występ z „orzełkiem” na piersi.

Kuźma stał się szóstym młodym zawodnikiem ŁKS, który zadebiutował w młodzieżowej kadrze Polski od odbudowy klubu. Wcześniej w reprezentacji grywali – Jan Sobociński, Piotr Pyrdoł, Adam Ratajczyk, Mateusz Kowalczyk oraz wspomniany Kelechukwu. Niebawem może do tego grona dołączyć Aleksander Bobek, który weźmie udział w turnieju kadry U-19.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119